سومین کنفرانس علوم و مهندسی جدا سازی

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
عملکرد سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

   
   
   
   

از چه طریقی نسبت به برگزاری سومین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی آگاهی پیدا نموده ایید؟

   
   
   
   

مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 129
صفحه اصلی

 

 

به ياری خداوند متعال، گروه مهندسی شیمی دانشگاه سيستان و بلوچستان در راستای تحقق اهداف بلند مدت پژوهشی خود و توسعه هر چه بیشتر ارتباطات علمی بین پژوهشگران کشور و ایجاد محیط مناسب برای برقراری ارتباطات علمی و تبادل افکار، سومین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی را با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران در روزهای 13 تا 15 اردیبهشت ماه 1391 برگزار می‌نماید. لذا از اعضای هيأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، پژوهشگران، دست اندرکاران صنايع نفت، گاز و پتروشیمی و دانشجويان تحصيلات تکميلی جهت شرکت در اين کنفرانس صميمانه دعوت به عمل می‌آيد.

 

 آخرین اخبار

 

 برنامه زمانبندی کنفرانس

برنامه زمانبندی ارائه مقالات شفاهی را از اینجا دریافت کنید.

برنامه زمانبندی ارائه مقالات پوستری را از اینچا دریافت کنید.

قابل توجه شرکت کنندگان محترم در کنفرانس

هزینه های ثبت نام شامل هزینه اسکان نمی شود . هزینه و محل اسکان  به عهده شرکت کنندگان محترم می باشد. جهت اطلاع بیشتر به قسمت اطلاعات محل اقامت مراجعه فرمایید


قابل توجه ارائه دهندگان مقالات به صورت شفاهی

 پژوهشگرانی که مقاله آنها به صورت شفاهی پذیرفته شده است می بایست فرم های اصالت اثر و رزومه ارائه دهنده را از لینک های زیر دانلود نمایند و به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال نمایند. همچنین حداکثر زمان ارائه شفاهی مقالات 15 دقیقه می باشد لذا خواهشمندیم پژوهشگران محترم هنگام تهیه اسلایدها به این نکته توجه نمایند.

فرم رزومه

فرم اصالت اثر

 

فرمت پوستر همایش

بنا به درخواست شرکت کنندگان محترم ابعاد پوستر تغییر پیدا نموده است، لطفا پوسترهای خود را در اندازه برگه، iso A0، پرینت نمایید. برای مشاهده جزئیات به قسمت فرمت پوستر مقالات در منو اصلی سایت رجوع شود.

برنامه زمان بندی کنفرانس


پژوهشگران محترم می توانند برنامه زمان بندی کنفرانس را از اینجا دانلود نمایند.


قابل توجه پژوهشگران محترم

 

خواهشمندیم اصل فیش واریزی را در روز افتتاحیه همایش به همراه خود داشته باشید و به کمیته ثبت نام تحویل نمایید. همچنین دانشجویان محترم می بایست یک نسخه از کپی کارت دانشجویی خود را به منظور پذیرش در کنفرانس همراه با فیش ارائه نمایند.

اسکان اعضای هیئت علمی 

از اعضای محترم هیئت علمی با درجه دکتری که ارائه کننده مقاله می باشند و تمایل به اسکان در مهمانسرای دانشگاه دارند خواهشمندیم فایل اسکان را دانلود نموده و پس از تکمیل آن را به آدرس الکترونیکی دبیرخانه سومین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که اسکان این اعضا در مهمانسرا به صورت رایگان می باشد.

فرم اسکان اعضا ی محترم هیئت علمی پوستر همایش
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات