نهمين همايش سراسري حسابداري ايران

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 192
اهداف

بسم الله الرحمن الرحيم

 

پس از گذشت شش سال از برگزاري هشتمين همايش سراسري حسابداري ايران كه در جوار بارگاه هشتمين گوهر تابناك آسمان ولايت و امامت (ع) و به همت گروه حسابداري دانشگاه فردوسي مشهد برگزار شده است، گروه حسابداري دانشگاه سيستان و بلوچستان مفتخر است به پذيرايي از پيش‌كسوتان، اساتيد، مدرسان، پژوهش‌گران، مديران، صاحب‌نظران، دانشجويان، و شاغلان حرفه‌هاي مالي،‌ حسابداري، و حسابرسي ايران، در فضايي علمي و فرهنگي، به منظور تبادل نظر پيرامون:


ç آخرين دستاوردهاي علمي حسابداري ايران و جهان

ç نيازهاي امروز پژوهشي كشور در حوزه مسايل مالي و حسابداري

ç وضعيت و مشكلات پژوهش‌گري در حسابداري ايران

ç وضعيت و مشكلات آموزش و راه‌هاي توسعه و بهبود شيوه‌هاي آموزش حسابداري

ç وضعيت و مشكلات حرفه‌ي حسابداري و حسابرسي در ايران

ç وضعيت، ميزان تاثير و مشكلات نهادهاي حرفه‌اي و تخصصي حسابداري ايران

ç وضعيت، ضرورت، و مشكلات طرح موضوعات انتقادي و اجتماعي در حسابداري ايران

ç وضعيت اخلاق حرفه‌اي و موانع تحقق حسابداري آرماني در ايران

ç توان بالفعل و بالقوه دانشگاه‌هاي ايران در تحقق نيازهاي علمي و پژوهشي حسابداري كشور

 

 

اين همايش بزرگ هم‌چنين فرصت مغتنمي است براي:

ç دانشجويان تحصيلات تكميلي حسابداري و مديريت مالي، به ويژه عزيزاني كه دردانشگاه‌هاي خارج از تهران به تحصيل مشغولند، كه با خانواده‌ي بزرگ حسابداري ايران به خصوص اساتيد و پيش‌كسوتان و موثرترين شخصيت‌هاي علمي و تخصصي در اين حوزه از نزديك آشنا شده، دايره‌ي دانش حسابداري خويش را در جلسات تخصصي و گفتگوهاي خارج از جلسات گسترش داده و به فضل خداوند مسير ادامه تحصيل و تكميل پژوهش‌هاي خويش را هموارتر نمايند.

ç دانشجويان تحصيلات تكميلي حسابداري و مديريت مالي كه يافته‌هاي علمي خود را به معرض داوري و قضاوت اساتيد و بزرگان اين حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌هاي علمي خود در جمع متخصصين و صاحب‌نظران اين دانش، نواقص و مشكلات كار خود را يافته و اصلاح نمايند.

ç دانشجويان تحصيلات تكميلي حسابداري و مديريت مالي كه از يك سو توانايي‌هاي علمي و تخصصي خود را در معرض اساتيد و بزرگان اين رشته ارائه نموده و از ديگر سو با نيازها و فرصت‌هاي شغلي و پژوهشي كشور آشنا شوند.

ç اساتيد و صاحب‌نظران حسابداري ايران كه استعدادهاي جوان و نسل آينده‌ي علم حسابداري را از نزديك ارزيابي نموده و مستقيماً ‌محك بزنند. ضرورتي انكار ناپذير است كه برنامه‌ريزان و تصميم‌گيرندگان اصلي برنامه‌هاي درسي و آموزشي حسابداري، طراحان سيستم‌هاي حسابداري، و واضعان مقررات مالي و استانداردهاي حسابداري و حسابرسي، با استعدادها و توانايي‌هاي بالقوه‌ي نيروي كار متخصصي كه در آينده‌اي بسيار نزديك وارد عرصه‌هاي مختلف آموزش، پژوهش و حرفه‌ي حسابداري و حسابرسي كشور خواهند شد آشنا باشند و ميزان توان واقعي اين نسل را در برنامه‌ها و دستور‌العمل‌هاي صادره لحاظ نمايند. جز اين، مكتوبات و فرامين، نوشته‌هايي خواهند بود كه هيچ‌گاه به مقام فهم و يا عمل نرسند.

 

اين همايش علمي كه در نوع خود كم نظير و يك گام ضروري براي توسعه‌ي مرزهاي دانش حسابداري ايران است، كم‌ترين وظيفه‌اي است كه گروه حسابداري دانشگاه سيستان و بلوچستان بر دوش خود مي‌داند. اميدواريم به فضل و لطف پروردگار همايشي بزرگ، علمي، و متناسب با شان و جايگاه اساتيد و بزرگان حسابداري ايران برگزار نموده و سهم اندك خويش در همراهي با نهضت توليد علم حسابداري ايران را ادا نماييم.

به اميد روزي كه ايران عزيز اسلامي، باز هم سرآمد كشورهاي جهان در همه‌ي عرصه‌ها گردد و تشنگان علوم و معارف حقيقي، كرامات انساني، فضايل اخلاقي، و تمام ارزش‌هاي الهي، شيفتگان زيارت مردمان اين سرزمين شوند. اين شدني است . . .‌ و ما مي‌توانيم . . . و عجل اللهم في فرج مولانا صاحب الامر و الزمان . . .تاريخچه همايش‌هاي حسابداري ايران
...کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات