نهمين همايش سراسري حسابداري ايران

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 184
نحوه و هزينه ثبت نام

هزينه ثبت نام جهت شركت در همايش و دريافت بسته‌ي همايش و ژتون غذا (نهار و شام 21و 22 ارديبهشت در مهمان‌سراي دانشگاه) براي:

دانشجويان حسابداري 300،000 ريال

اعضاي هيات علمي و مدرسين حسابداري 500،000 ريال

آزاد 1،000،000 ريال است.

 

هزينه اسكان شركت كنندگان در همايش به عهده‌ي دبيرخانه همايش نيست. براي كسب اطلاع در خصوص كيفيت اقامت در زاهدان به منوي سفر و اقامت در زاهدان مراجعه فرماييد.
هزينه‌ي ثبت نام در دوره‌ي تخفيف (تا بيستم فروردين 1390) مشمول 40% تخفيف است و پس از آن مشمول تخفيف نخواهد بود. آخرين مهلت ثبت نام جهت شركت در همايش پايان فروردين 1390است. مبلغ پرداختي جهت ثبت نام به حساب درآمدهاي دانشگاه واريز مي‌گردد و غير قابل استرداد است.

 

ثبت نام براي افرادي كه مقاله‌ي آنان جهت ارائه در همايش پذيرفته شود رايگان است. با هر مقاله فقط يك نفر از سهميه ثبت نام رايگان مي‌تواند استفاده نمايد. افرادي كه بيش از يك مقاله ارائه نمايند، يا اسمشان در مقالات متعدد به عنوان نويسنده‌ي همكار قيد شده باشد، در هر صورت فقط يك حق ثبت نام به ايشان تعلق گرفته و غير قابل انتقال به غير است. هزينه‌ي اسكان (و صبحانه) سخنرانان و ارائه دهندگان مقالات نيز بر عهده دبيرخانه همايش است.

لطفاً فرم ثبت نام را تكميل و از طريق ايميل براي دبيرخانه همايش به آدرس Acc@usb.ac.ir ارسال فرماييد. فرم ثبت نامForm04-sabtnam.doc
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات