همایش ملی حسابداری و حسابرسی

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 130
اعلام شماره حساب و فرم ثبت نام
فرم ثبت نام شركت در همايش را از اينجا و يا اينجا ميتوان دريافت كرد.
اطلاعات لازم و شماره حساب در فرم ثبت نام آمده است.

لطفاً كپي فيش بانكي و فرم ثبت نام خود را براي ورود به سالن همايش به همراه داشته باشيد.

دقت فرماييد كه با ارائه مدارك ثبت نام به ميز پذيرش در ورودي سالن همايش، كارت ورود به جلسه، كتاب همايش، و ژتون نهار را دريافت نماييد.
 
شروع مراسم افتتاحيه همايش ساعت هفت و نيم صبح چهارشنبه است و ميز پذيرش از ساعت هفت صبح به اميد خدا پذيراي شما بزرگواران خواهد بود.

با احترام


ثبت نام در همايش

ثبت نام جهت شرکت در همایش با یا بدون ارائه مقاله از طریق صفحه ثبت نام در همین وبسایت انجام میشود. صفحه ثبت نام از هم اکنون تا پایان مهرماه برای شرکت کنندگانی که مقاله ارسال نمایند و تا پایان آبان ماه برای علاقمندانی که بدون ارائه مقاله در همایش شرکت خواهند فرمود باز است.
از آنجا که همایش به صورت خودگردان برگزار میگردد، از شرکت کنندگان گرانقدر تقاضا میشود برای تامین بخشی از هزینه های همایش مبلغی به عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در همایش پرداخت فرمایند. هزينه‌ي ثبت نام جهت شركت در جلسات همايش و دريافت بسته‌ي همايش و نهار روز برگزاری همایش معادل یک میلیون (1،000،000) ریال است که شامل تخفیفات زیر می گردد:
1- تخفیف علمی: برای مقالات پذیرفته شده از سوی کمیته علمی همایش 50% تخفیف (فقط برای یک نفر به ازای هر مقاله) اعطا میگردد. ضمناً عزیزانی که بیش از یک عنوان مقاله پذیرفته شده داشته باشند در هر صورت فقط از یک تخفیف علمی میتواند بهره مند شوند.
2- تخفیف دانشجویی: دانشجویان محترم نیز با ارائه کپی کارت دانشجویی خود از 40% تخفیف بهره مند خواهند شد.
در مجموع هزینه ثبت نام با اعمال تخفیفات فوق به شرح زیر خواهد بود:
الف) دانشجویی با مقاله 30 هزار تومان
ب) غیر دانشجویی با مقاله 50 هزار تومان
پ) دانشجویی بدون مقاله 60 هزار تومان
ت) آزاد 100 هزار تومان

گواهي‌نامه‌هاي پذيرش مقاله براي ارائه و چاپ، و يا فقط چاپ در مجموعه مقالات همايش،‌ گواهي‌نامه‌ي پذيرش و ارائه پوستر در همايش، گواهي‌نامه‌ي شركت در همايش، گواهي‌نامه‌ي شركت در كارگاه‌هاي آموزشي، گواهي‌نامه‌ي ارائه كارگاه‌ آموزشي،... و هر گونه مدرك مكتوبي از اين قبيل فقط در جلسه‌ي اختتاميه‌ي همايش صادر و تحويل ذي‌نفع و يا نماينده‌ي وي خواهد شد.

هزينه اسكان شركت كنندگان در همايش به عهده‌ي دبيرخانه همايش نيست. براي كسب اطلاع در خصوص كيفيت اقامت در زاهدان به منوي سفر و اقامت در زاهدان مراجعه فرماييد.
دانشجویان معززی که مایل به اسکان در مهمانسرای دانشجویی دانشگاه باشند، طی آبانماه و نیمه اول آذر ماه با مسئول کمیته اسکان تماس حاصل فرمایند تا هماهنگی لازم به عمل آمده و در صورت امکان برای این دسته از عزیزان اسکان دانشجویی مهیا شود.

شماره حساب بانكي و نحوه‌ي پرداخت وجه ثبت نام در اول مهرماه اعلام خواهد شد. از آنجا كه مبلغ پرداختي جهت ثبت نام به حساب درآمدهاي عمومي دانشگاه واريز مي‌گردد و غير قابل استرداد است، مقتضي است قبل از اعلام رسمی دبیرخانه همایش از طریق همین وبسایت همایش و قبل از قطعيت برگزاري همايش، وجهي به حساب درآمدهاي دانشگاه واريز نفرمايند.
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات