سی و يکمين جشنواره سراسری قرآن و عترت

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 13
برگزیدگان جشنواره

برگزیدگان

سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت

دانشجویان کشور

شهریور 95 - زاهدان



بخش پژوهشی

برگزیدگان رشته  مقاله

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

فاطمه حاجی اکبری

دانشگاه کاشان

2

محمدتقی شاکر

معارف اسلامی قم

3

سعید یداللهی

علامه دهخدا قزوین

برگزیدگان رشته تلخيص كتاب

رديف

نام و نام خانوادگي

مقطع و دانشگاه

1

بهاره فرزانه

موسسه آموزش عالي طبرستان

2

زهرا عباسلو - نگار بختياري

دانشگاه ايوانكي

3

معصومه باغگلي

دانشگاه شهيد باهنر كرمان

برگزیدگان رشته بررسی و نقد کتاب

رديف

نام و نام خانوادگي

مقطع و دانشگاه

1

فاطمه سادات علوي علي آبادي

دانشگاه مذاهب اسلامي

2

اعظم سادات شباني

دانشگاه الزهرا

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

----------------

بخش فناوری

برگزیدگان رشته  وبلاگ نویسی

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

هیچ وبلاگی حائز رتبه نخست نشد.

---------------

2

جعفر دیوانبگی

دانشگاه محقق اردبیلی

3

زینب محمدی

دانشگاه تهران

 

برگزیدگان رشته تولید نرم افزار

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

اسماعيل عظيمي

دانشگاه تربیت مدرس

2

زهرا جعفري فرد

دانشگاه کاشان

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

-------------------



بخش ادبی

برگزیدگان رشته  داستان‌نویسی

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

الهام توکل

دانشگاه صنعتی اصفهان

2

راضیه طهماسبی

دانشگاه صنعتی کرمانشاه

3

زهرا صفایی‌زاده

دانشگاه هنر تهران

برگزیدگان رشته  شعر

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

سمیه یزدی

موسسه آموزش عالی صبح صادق

2

علی بابایی

دانشگاه ایوانکی

3

فاطمه نوری احمدآبادی

دانشگاه یزد

برگزیدگان رشته نمایشنامه نویسی

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

هیچ اثری حائز رتبه نخست نشد.

---------------

2

هیچ اثری حائز رتبه دوم نشد.

-------------

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

-------------



بخش هنری

برگزیدگان رشته  تواشیح

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

گروه تواشیح ثامن الحجج

دانشگاه یزد

2

گروه تواشیح آیات الرحمن

دانشگاه نوشیروانی بابل

3

این بخش رتبه سوم ندارد

--------------

برگزیدگان رشته  تذهیب

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

میلاد رفیعی

دانشگاه هنر اسلامی تبریز

2

سمانه جمشیدی نیا (دوم مشترک)

دانشگاه هنر تهران

2

سمانه شانه ساز (دوم مشترک)

دانشگاه هنر اصفهان

3

وحید احمدیان (سوم مشترک)

دانشگاه تربیت مدرس تهران

3

سهیلا محمدی (سوم مشترک)

دانشگاه سمنان

برگزیدگان رشته طراحی پوستر

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

هیچ اثری حائز رتبه اول نشد.

--------------

2

شیده هاشمی

دانشگاه ایوانکی

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

--------------

برگزیدگان رشته  معرق و منبت

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

باقر عزیزپور

دانشگاه هنر اصفهان

2

وجیهه شبانیان

دانشگاه هنر اصفهان

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

-------------

برگزیدگان رشته  خوشنویسی

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

ثریا محمدی

دانشگاه هنر اصفهان

2

مهدی زنگانه

دانشگاه هنر تهران

3

الهه اسکندر زاده

دانشگاه ایوانکی

برگزیدگان رشته  نقاشی

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

میر مهدی سیدی

دانشگاه هنر تهران

2

طیبه تطهیری مقدم

دانشگاه هنر تهران

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

------------------

برگزیدگان رشته  تصویرگری آیات و قصص قرآنی

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

فاطمه رضایی حسن آبادی

دانشگاه هنر اصفهان

2

هیچ اثری حائز رتبه دوم نشد.

---------------

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

--------------

برگزیدگان رشته  عکس

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

سعید دهقان

دانشگاه صنعتی کرمان

2

رضا نیکبخت

دانشگاه کردستان

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

---------------

برگزیدگان رشته نماهنگ

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

عليرضا صفری

دانشگاه اراك

2

محمدهادي اسماعيل بيگ

دانشگاه لارستان

3

محمد كيخا

دانشگاه سيستان و بلوچستان

برگزیدگان رشته فيلم كوتاه

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

عليرضا دهقان

دانشگاه هنر تهران

2

فريبا زنگنه

---------

3

هیچ اثری حائز رتبه سوم نشد.

---------------



بخش کتبی

برگزیده های رشته آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

اول

سعید بهرامی

امیر کبیر

دوم

نرگس معارفی

شهید مدنی آذربایجان

سوم

سمانه سالاری ملاجقه

شهید باهنر کرمان

برگزیده های رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر

اول

فاطمه مسعودزاده

مرکز آموزش عالی اقلید

دوم

محمد عظیم زاده آرانی

علامه طباطبایی(ره)

سوم

گلناز پرهیزگار

اصفهان

برگزیده های رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

اول

حلیمه آلبوغبیش

علوم و فنون دریایی خرمشهر

دوم

احمد سلیمانی

صنعت نفت

سوم

مهسا صدیقی

تهران

برگزیده های رشته آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

اول

مهناز ملک پور

شهید مدنی آذربایجان

دوم

زهرا باقری

کرمانشاه

سوم

فاطمه سالاریان

علوم کشاورزی ساری

برگزیده های رشته آشنایی با احادیث

اول

هادی داود وندی

تهران

دوم

محدثه عربان

خوارزمی

سوم

منصوره ایزدی

پیام گلپایگان

برگزیده های رشته آشنایی با سیره معصومین

اول

بهناز نصیری اصفهانی

صنعتی اصفهان

دوم

وحید عباسی مقدم

تهران

سوم

رضا حسن زاده

تربیت دبیر شهید رجایی تهران

برگزیده های رشته احکام

اول

حنان آلبوخنفر

علوم و فنون دریایی خرمشهر

دوم

سینا رستمی

تهران

سوم

ساناز آقائی پور

صنعتی شریف



بخش شفاهی

برگزیدگان رشته آیین سخنوری

برادران

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

سید مهدی حسینی

دانشگاه علامه طباطبایی(ره)

2

سید غلام حسینی

دانشگاه قم

3

محمد رضا نجفی

شهرکرد

خواهران

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

اعظم سادات ساجدی

دانشگاه تهران

2

سیده زهرا حجت زاده

دانشگاه تهران

3

گلناز شهسواری

شهید بهشتی

برگزیدگان رشته دعا و مناجات خوانی

برادران

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

سید محمد حسین اعتماد

شهاب دانش قم

2

امیرحسین داوری

دانشگاه یزد

3

مهدی رباط سرپوش

دانشگاه تفرش

خواهران

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

1

مریم محمودی

شهید باهنر کرمان

2

الهام چنانی

علوم کشاورزی رامین اهواز

3

طیبه بیابانگرد

بین المللی امام رضا(ع)

 

 

 

برگزیدگان رشته  اذان

رتبه

نام و نام خانوادگی

دانشگاه

 

1

مصطفی قاسمی

دانشگاه مازندران

 

2

احسان رمزی خالص

علوم اسلامی رضوی

 

3

مهربان

علم و فرهنگ

 

 

برگزیده های رشته ترتیل   برادران

 

اول

مهدی میرزایی

اميركبير

 

دوم

مجتبی فردفانی

فردوسی مشهد

 

دوم

محمدحسین‌حدادزاده

تهران

 

سوم

داوود خلوصی

فردوسی مشهد

 

برگزیده های رشته قرائت تحقیق برادران

 

اول

امید حسین نژاد

فردوسی مشهد

 

دوم

سجاد پروینی نژاد

پردیس فارابی قم

 

سوم

علیرضا مهدی‌زاده

امام حسين

 

برگزیده های رشته حفظ 5 جزء   برادران

 

اول

مهدی افشان

هنر اسلامي تبريز

 

دوم

امیر محمودیان

علم و صنعت

 

سوم

محمدرضا بیات

تهران

 

برگزیده های رشته حفظ 10 جزء   برادران

 

اول

میلاد آلبوغبیش

شهید چمران اهواز

 

دوم

محمد قربی

صنعتی شریف

 

سوم

ایمان شیخ

صنعت نفت اهواز

 

برگزیده های رشته حفظ 20 جزء   برادران

 

اول

محمد هادی دهقانی

فردوسی مشهد

 

دوم

امین فیاض

شهید باهنر کرمان

 

سوم

مصطفی مرادی

شهید بهشتی تهران

 

برگزیده های رشته حفظ کل قرآن   برادران

 

اول

احمد معتمدی

قم

 

دوم

علی مستشاری راد

تهران

 

سوم

محمدرسول تکبیری

تهران

 

برگزیده های رشته حفظ 5 جزء   خواهران

 

اول

مریم نصیری

فردوسی مشهد

 

دوم

اسماء ایرانمنش

ولی عصر رفسنجان

 

سوم

فاطمه حبیبی

صنعتی شریف

 

برگزیده های رشته حفظ 10 جزء   خواهران

 

اول

سعيده نصيري فرد

شهيد مدني آذربايجان

 

دوم

الهام خان جانی

صنعتی اصفهان

 

سوم

فاطمه اسماعیلی

امام صادق پردیس خواهران

 

برگزیده های رشته حفظ 20 جزء   خواهران

 

اول

مریم السادات صائب

صنعتی اصفهان

 

دوم

زهرا مؤمنی

تهران

 

سوم

مرضیه غزالی

اصفهان

 

برگزیده های رشته حفظ کل   خواهران

 

اول

عطیه تبیانیان

سمنان

 

دوم

فاطمه ابراهیمی

شیراز

 

دوم

مریم جان نثاری

اصفهان

 

سوم

سیده سمانه محروقی

حکیم سبزواری

 

سوم

ملیحه طالبیان

کاشان

 

برگزیده های رشته قرائت تحقیق   خواهران

 

اول

مهتاب عیدی

تهران

 

دوم

مریم هاشمی

غیر انتفاعی امام رضا ع

 

سوم

طیبه صبوری

پردیس فارابی قم

 

سوم

زهرا حسین پور

شیراز

 

برگزیده های رشته ترتیل   خواهران

 

اول

زهرا مهوشیان

فردوسی مشهد

 

دوم

طاهره نایبی موحد

مذاهب اسلامي

 

سوم

عادله شیخی

صنعتی اراک




کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات