چهارمين كنفرانس رياضي كاربردي ايران

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
نظر شما راجع به عملکرد سایت چیست؟

   
   
   
   
   

مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 247
درباره كنفرانس
 

توجه به گرايش هاي مختلف رياضي کاربردي يکي از نيازهاي مهم آموزشي و پژوهشي دانشمندان و دانش پژوهان رشته هاي مختلف علوم، مهندسي، اقتصاد و ... مي باشد، که به نوعي با مدلسازي، تقريب جواب،... سروکار دارند. لذا دانشکده رياضي دانشگاه سيستان و بلوچستان تقاضاي برگزاري کنفرانس رياضي کاربردي ايران، را که مدتي برگزاري آن با وقفه مواجه شده بود را نمود.

به اين اميد كه کنفرانس مکاني باشد براي تبادل نظر و ارائه آخرين يافته هاي اساتيد و دانشجويان تحصيلات تکميلي تمام رشته هايي که به نوعي به رياضي کاربردي مرتبط مي باشند.

با تشکر از انجمن محترم رياضي ايران براي صدور مجوز برگزاري کنفرانس، اميد انست که از اين پس کنفرانس رياضي کاربردي ايران به صورت يک کنفرانس ساليانه به صورت مرتب برگزار شود.

درپايان دانشکده رياضي دانشگاه و کميته علمي کنفرانس سپاس خود را از هيات محترم تحريريه مجلات علمي و وزين بولتن انجمن رياضي ايران، مجله سيستمهاي فازي و مجله ايراني تحقيق در عمليات در قبول پيشنهاد  کميته علمي مبني بر چاپ ويژه نامه كنفرانس براي چاپ مقالات برگزيده ابراز و اعلام مي دارد. ما تلاش داشته و داريم که تمام امکانات و لوازم برگزاري يک کنفرانس کيفي رياضي کاربردي را براي تمام اساتيد، دانشجويان و علاقه مندان در تمام رشته ها بين رشته اي که به نوعي با رياضي کاربردي سروکار دارند فراهم کنيم.

 
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات