پورتال سمینارها و همایش ها - دانشگاه سیستان و بلوجستان پویا طب
(En (English
اولین کنفرانس بین المللی توسعه روستایی، تجارب و آینده نگری در توسعه محلی

مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 195
اطلاعيه

" اطلاعيه "

 

قابل توجه اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران شركت كننده در اولين كنفرانس بين­المللي توسعه روستايي، تجارب و آينده­نگري ضمن تشكر به اطلاع مي­رساند مراسم افتتاحيه كنفرانس مذكور روز چهارشنبه مورخ 26 بهمن ماه ساعت 9 صبح و اختتاميه كنفرانس روز پنجشنبه مورخ 27 بهمن ماه ساعت 15 خواهد بود. ضمنا كساني كه هنوز هزينه ثبت نام را پرداخت نكرده اند تا روز دوشنبه 10/11/90 فرصت دارند نسبت به واريز هزينه ثبت نام به شماره حساب 2571088145 نزد بانك تجارت بنام اولين كنفرانس بين المللي توسعه روستايي اقدام نموده و فيش واريزي را به سايت همايش ارسال نمايند. ضمنا علاقمندان مي توانند عنوان مقالات پذيرفته شده (چكيده، اصل مقالات داخلي) را از روي سايت مشاهده نمايند. صفحه اصلی

اولین کنفرانس بین المللی توسعه روستایی، تجارب و آينده نگري در توسعه محلي


 

توسعه روستایی نقش منحصر بفرد در فرآیند توسعه ملی دارد، شواهد و قرائن و تجربه سایر کشورها، بیانگر این است که توسعه روستایی مسیر گریز ناپذیر توسعه ملی می باشد. در این صورت توسعه روستایی می بایست از نظر ساختارهای تشکیلاتی به ویژه از منظر راهبردها، سیاست ها و برنامه ها جایگاه شایسته خود را در کشور بیابد تا ضمن تعامل مثبت و سازنده با بخش های مختلف، در دهه آینده که تحت عنوان "دهه پیشرفت و عدالت" نام گرفته است نقش موثر خویش را ایفا کند.

واقعیت این است که اهداف توسعه روستایی هم پیوندی و همراستایی مناسبی با اهداف توسعه ملی دارد. تامین نیازهای اساسی، افزایش تولید، امنیت غذایی و امنیت ملی، حفظ محیط زیست، توسعه و تنوع فرصت های شغلی، افزایش درآمد و کاهش فقر، ارتقاء کیفیت زندگی، توسعه سرمایه اجتماعی و پدافند غیرعامل در زمره این اهداف مشترک قرار دارد.

فرصتی فراهم آمده تا دستاوردهای صاحبنظران و محققان و کارشناسان داخلی و خارجی در چارچوب مقالات علمی و میزگردهای تخصصی که ویژگی مهم آن مساله گرایی، نتیجه محوری و کاربردی بودن می باشد در کنفرانس ارائه و در معرض نقد و تحلیل اندیشمندان قرار گیرد.

امید است که با همت صاحبان اندیشه و خرد، با خلاقیت و نوآوری و آینده نگری، افق های نو در مرزهای دانش در حوزه توسعه روستایی شکوفا شده و ظرفیت های جدیدی در مسیر توسعه ایجاد و زمینه های لازم برای توانمند شدن جوامع محلی و توسعه ملی فراهم آید.آخرین اخبار
۱
تیر
چاپ مقالات برگزیده


اطلاعيه

 

"اطلاعيه"

 

قابل توجه پژوهشگران، اساتيد و دانشجويان محترم كه مقالات آنها جهت ارائه در اوليـن كنفـرانس بين­المللي توسعه روستايي تجارب و آينده­نگري در توسعه محلي پذيرفته شده است لطفا حداكثر تا روز شنبه 10/10/90 (غيرقابل تمديد) نسبت به ارسـال اصل مقالـه مطابـق با فرمت و چارچـوب اعلام شـده به آدرس اينتـرنتي  irda1386@yahoo.com اقدام فرمايند.

 

با تشكر دبيرخانه كنفرانس

 
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات