همایش ملی حسابداری و حسابرسی

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 129
بخش پوسترهاي علمي

پوستر علمي

همه مي‌توانند در اين بخش ثبت نام كرده، براي كسب تنديس بهترين پوستر علمي رقابت نمايند. اگر مقاله شما حتي براي سخنراني و يا چاپ كامل نيز برگزيده شده، اين فرصت را از دست ندهيد و در اين رقابت علمي شركت كنيد.

كليه مقالات پذيرفته شده اعم از مقالاتي كه براي ارائه به صورت سخنراني علمي پذيرفته شده‌اند و يا مقالاتي كه براي انتشار كامل مقاله در مجموعه مقالات همايش انتخاب شده‌اند و يا مقالاتي كه فقط چكيده آن در كتاب چكيده مقالات همايش منتشر مي‌شود،‌ قابل ارائه در بخش پوسترهاي علمي همايش نيز مي‌باشد. پوستر علمي فضاي محدودي است كه فعاليت پژوهشي و علمي انجام شده و نتايج حاصل از پژوهش را در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مخاطب و بيننده منعكس مي‌نمايد. زمان تقريبي يك ساعت براي بازديد اعضاي كميته علمي و ساير علاقمندان از بخش پوسترهاي علمي در نظر گرفته شده است. افرادي كه متقاضي ارائه كار خود در بخش پوسترهاي علمي همايش هستند، با تكميل اين فرم، ثبت نام نموده،‌ پوستر مورد نظر خود را در يكي از ابعاد مورد نظر كه در جدول زير قيد شده طراحي نمايند و فايل آن را از طريق ايميل يا پست پيشتاز به دبيرخانه همايش ارسال فرمايند. فايل تهيه شده بايد با كيفيت و رزولوشن بسيار بالا باشد كه در مراحل چاپ افت كيفيت پيدا نكند. در صورتي كه طراحي پوستر براي شما امكان پذير نيست،‌ مي‌توانيد فايل متن مطالب مورد نظر براي درج در پوستر را با ايميل ارسال فرماييد كه طراحي پوستر در دبيرخانه همايش انجام شود. طراحي پوستر در دبيرخانه همايش رايگان است ولي هزينه چاپ و نصب آن به عهده شركت كنندگان محترم است. ضمناً‌ براي ارائه پوستر حضور حداقل يك نفر از پ‍ژوهشگراني كه بتواند به سئوالات بازديد كنندگان پاسخ دهد الزامي است. صدور گواهي ارائه پوستر مشروط به حضور حداقل يك نفر ارائه دهنده است. پوسترهاي ارائه شده،‌ به نويسنده/ نويسندگان آن تعلق دارد و پس از همايش مسترد خواهد شد.

اندازه هاي قابل انتخاب براي ارائه پوستر (فقط يكي از همين دو اندازه قابل انتخاب است):

اندازه

هزينه چاپ*

هزينه نصب و نگهداري

جمع

60cm * 100cm

پنج هزار تومان

پانزده هزار تومان

بيست هزار تومان

90cm * 200cm

پانزده هزار تومان

چهل و پنج هزار تومان

شصت هزار تومان

*  علاقمندان مي‌توانند خود اقدام به چاپ پوستر نموده و آن را ارسال يا به صورت دستي تحويل دبيرخانه همايش فرمايند و فقط هزينه نصب و نگهداري را بپردازند. توجه فرماييد كه تمام پوسترهاي علمي روز 13/9/1391 نصب مي‌شوند و تا يك روز بعد از همايش در محل برپا خواهد بود. بنا بر اين كساني كه پوستر را خود چاپ و ارسال نمايند بايد به طريقي آن را ارسال فرمايند كه تا روز 12/9/1391 به دبيرخانه همايش برسد.

پوسترهاي ارائه شده مورد بازبيني و ارزيابي اساتيد قرار گرفته و به پوسترهاي برگزيده جوايزي اهدا خواهد شد. بهترين پوستر علاوه بر دريافت جايزه نقدي «تنديس همايش» را نيز دريافت خواهد نمود. جايزه ارائه پوستر متعلق به تهيه كننده و ارائه دهنده پوستر است و حتي در صورت تعدد پژوهشگران،‌ فقط يك تنديس به پوستر برگزيده اهدا خواهد شد. گواهينامه ارائه پوستر علمي نيز فقط براي شخص ارائه دهنده صادر خواهد شد. حضور ارائه دهنده و پاسخگويي به سئوالات مراجعان و بازديد كنندگان الزامي است.

شماره حساب: 1-8150678-42-2420 بانک انصار شعبه مکتب الباقر (ع) زاهدان به نام هسته دانشجویی پژوهش محور حسابداری دانشگاه سيستان و بلوچستان و شماره شباي آن:
 
IR720630242004208150678001 است.
 لطفاً نام و نام خانوادگی ارائه دهنده پوستر به عنوان واریز کننده وجه در فيش بانكي نوشته شود که ردیابی و ثبت الکترونیک واریزهای بانکی تسهیل گردد.
افرادي كه بيش از يك پوستر ارائه ميدهند لطفاً برای چاپ هر پوستر یک مبلغ مستقل و جداگانه واریز فرمایند که قابل پیگیری و ثبت باشد.

مسئولیت کمیته پوسترهای علمی همایش به عهده استاد محترم حسابداری آقای مسلم سعیدی می‌باشد. در صورت وجود هر گونه سئوال یا ابهامی در این خصوص با شماره تلفن 09362845192 تماس بگیرید.

فرم ثبت نام براي شركت در بخش پوسترهاي علمي در اينجا  و يا اينجا قابل دستيابي است. آن را به دقت تكميل و براي دبيرخانه همايش ارسال فرماييد.
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات