همایش بین المللی سیمای حضرت محمد (ص) در هنر

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 178
ثبت نام جهت شرکت در همایش
...فرم ثبت نام شركت در همايش را از اینجا و اینجا ميتوان دريافت كرد .
اطلاعات لازم و شماره حساب در فرم ثبت نام آمده است .

لطفاً كپي فيش بانكي و فرم ثبت نام خود را براي ورود به سالن همايش به همراه داشته باشيد .

دقت فرماييد كه با ارائه مدارك ثبت نام به ميز پذيرش در ورودي سالن همايش، كارت ورود به جلسه، كتاب همايش، و ژتون نهار را دريافت نماييد .
 
شروع مراسم افتتاحيه همايش ساعت هشت و نيم صبح چهارشنبه1394/2/16 است و ميز پذيرش از ساعت هفت و نیم صبح پذيراي شما بزرگواران خواهد بود
.ثبت نام در همايش


ثبت نام جهت شرکت در همایش از طریق صفحه ثبت نام در همین وبسایت انجام میشود. صفحه ثبت نام از هم اکنون تا دهم اردیبهشت ماه برای تمامی علاقمندان اعم از افرادی که اصل یا چکیده مقاله ی ارسالی آنان پذیرفته شده و سایر علاقمندان به شرکت در همایش باز است.

هزينه‌ي ثبت نام جهت شركت در جلسات همايش و دريافت بسته‌ي همايش (شامل کتاب چکیده مقالات، گواهی شرکت در همایش، ژتون نهار، ...) معادل یک میلیون (1000،000) ریال است که شامل تخفیفات زیر می گردد:

تخفیف مقالات پذیرفته شده:
 برای چکیده مقالات یا مقالات کامل پذیرفته شده از سوی کمیته علمی همایش 100% تخفیف
( فقط برای یک نفر به ازای هر مقاله) اعطا میگردد. ضمناً عزیزانی که بیش از یک عنوان مقاله پذیرفته شده داشته باشند در هر صورت فقط از یک تخفیف علمی میتواند بهره مند شوند .

تخفیف دانشجویی:
دانشجویان محترم که به صورت آزاد شرکت می کنند نیز با ارائه کپی کارت دانشجویی خود از 50% تخفیف بهره مند خواهند شد
.

در هر صورت تکمیل و ارسال فرم ثبت نام جهت تعیین آمار شرکت کنندگان و برنامه ریزی دقیق تر الزامی است.


گواهي‌نامه‌هاي پذيرش مقاله براي ارائه و چاپ، و يا فقط چاپ در مجموعه مقالات همايش،‌ گواهي‌نامه‌ي پذيرش و ارائه آثار هنری در نمایشگاه، گواهي‌نامه‌ي شركت در همايش، گواهي‌نامه‌ي شركت در كارگاه‌هاي آموزشي، گواهي‌نامه‌ي ارائه كارگاه‌ آموزشي،... و هر گونه مدرك مكتوبي از اين قبيل فقط در جلسه‌ي اختتاميه‌ي همايش صادر و تحويل ذي‌نفع و يا نماينده‌ي وي خواهد شد .


هزينه اسكان شركت كنندگان در همايش به عهده‌ي دبيرخانه همايش نيست. براي كسب اطلاع در خصوص كيفيت اقامت در زاهدان به منوي سفر و اقامت در زاهدان مراجعه فرماييد .

تامین اسکان ارائه دهندگان مقالات و سخنرانان همایش بر عهده دبیرخانه همایش است.

دانشجویان معززی که مایل به اسکان در مهمانسرای دانشجویی دانشگاه باشند، حداکثر تا دهم اردبیهشت ماه با مسئول کمیته اسکان تماس حاصل فرمایند تا هماهنگی لازم به عمل آمده و در صورت امکان برای این دسته از عزیزان اسکان دانشجویی مهیا شود .

شماره حساب بانكي و نحوه‌ي پرداخت وجه ثبت نام در فرم ثبت نام آمده است.
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات