نخستین همایش ملی ورزشهای آبی و ساحلی

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 101
کارگاه آب درمانی


کارگاه استعداد یابی ورزش های آبی ساحلی

کارگاه استعدادیابی ورزشهای آبی ساحلی

فرشته گلستانه

http://WWW.cmu.ac.ir

  • ظرفیت30
  • تاریخ123
  • ثبت نام (هزار تومان)50

درباره کارگاه:

استعداد در فرهنگ های لغت به معنای توانایی ویژه و طبیعی و ظرفیت دستیابی به موفقیت تعریف شده است . با بهره گیری از این تعریف ، استعداد یابی ورزشی را می توان شناسائی پتانسیل های بالقوه ویژگی های انسانی که تحت تاثیر عوامل مختلف ژنتیکی، جسمانی و رفتاری قرار دارد ، معرفی کرد. بااین رویکرد ، شناخت قابلیتها و شیوه ارزیابی و شناسائی همه جانبه، تعیین میزان و نقش بخش های مختلف تاثیر گذار در هدف پیشگوئی، هدایت صحیح با حداقل خطا با نگاه به اجرای بهینه و ایمن مهارت های ورزشی ،نقش مهم در فرایند استعداد یابی ایفا می کند .بدیهی است که استعدادیابی در ورزش های آبی و ساحلی به معیار های ویژه ای نیاز دارد.

این معیارهااز این جهت ضرورت دارند که فرد توانااز ناتوان متمایز شده و آنهایی که مناسب این رشته های ورزشی بوده به این ورزش ها روی می آورند و افرادی که به معیارهای لازم دست نیابند در جهت دیگر هدایت می شوند. اگرچه موضوع استعدایابی ورزشی به اواخر دهه ی 60 میلادی باز می گردد اما فرایند هدایت صحیح افراد در حال حاضر در عرصه فعالیتهای ورزشی آبی و ساحلی به ویژه سطوح قهرمانی بسیار محدود است . در این کارگاه یک سازماندهی جدید به عنوان عوامل موثر و پایدار از استعدادهای ویژه بدنی ، روانشناختی و هوشی موثر در یاد گیری و اجرا ی مهارت های ورزشی بارویکرد اختصاصی آبی و ساحلی را از مرحله ی کشف تا هدایت ورزشکاران به سطوح قهرمانی را در دستور کار استعدادیابان علوم ورزشی تعبیه کرده است .

اطلاعات بیشتر درباره این کارگاه از طریق سایت همایش اعلام خواهد شد

دانشجویان می توانند با ارائه مدرک دانشجویی معتبر از 50 درصد تخفیف در ثبت نام کارگاه بهره مند شوند (ثبت نام دانشجویی 25 هزار تومان)کارگاه کبدی ساحلی

 

 کارگاه اصول تغذیه برای ورزشکاران

کارگاه اصول تغذیه

حسین پیرانی

http://WWW.cmu.ac.ir

  • ظرفیت30
  • تاریخ123
  • ثبت نام (هزار تومان)50

درباره کارگاه:

رژيم غذايي مناسب، يکي از مهم ترين اصول حفظ تناسب اندام براي ورزشکاران است و اين در حالي است که برنامه غذايي يک ورزشکار بايد با در نظر گرفتن نيازهاي انرژي خاص هر ورزش و حجم‌ تمرين روزانه، سن، جنسيت و اولويت‌هاي رژيمي او تنظيم شود.

اطلاعات بیشتر درباره این کارگاه از طریق سایت همایش اعلام خواهد شد

دانشجویان می توانند با ارائه مدرک دانشجویی معتبر از 50 درصد تخفیف در ثبت نام کارگاه بهره مند شوند (ثبت نام دانشجویی 25 هزار تومان)
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات