پورتال سمینارها و همایش ها - دانشگاه سیستان و بلوجستان پویا طب
(En (English
دومین دوره گفتگوهای فرهنگی ایران و افغانستان

مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 11
اطلاعات سفر به زاهدان
به زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از طریق مسیرهای زمینی، ریلی و هوایی امکان پذیر است. این شهر در مسیر زمینی از سمت غرب به استان کرمان، شرق به کشور پاکستان، شمال به مشهد مقدس و از جنوب به بندر چابهار منتهی می شود و زاهدان دارای راه آهن در مسیر ریلی زاهدان- کرمان- اصفهان و تهران می باشد و دارای فرودگاه بین المللی است برنامه حرکت قطارهای تهران ، اصفهان به زاهدان و بالعکس از این لینک قابل دریافت می باشد همچنین برنامه پروازی مسیرهای رفت و برگشت شهرهای تهران، مشهد،کرمان ،اصفهان، شیراز، بندرعباس و چابهار به زاهدان و بالعکس از طریق لینک اطلاعات پروازها قابل دریافت می باشد.

برنامۀ حرکت قطارها

قطار مربوط به مسیر تهران- کرمان- زاهدان، همه روزه ساعت ۱۱:۰۰ از تهران به سمت زاهدان حرکت  کرده و ساعت ۸:۳۵  روز بعد به زاهدان می رسد. بهای بلیط این قطار از مسیر تهران به زاهدان با قطار لوکس شش نفری ۹۷۸,۰۰۰ ریال و با قطار لوکس ۴ تخته البرز ۱,۲۴۳,۰۰۰ ریال می باشد.


قطار مربوط به مسیر زاهدان- کرمان- تهران، همه روزه ساعت ۱۴:۰۰ از زاهدان به سمت تهران حرکت کرده و ساعت  ۱۲:۲۰ روز بعد به تهران می رسد. بهای بلیط این قطار از مسیر تهران به زاهدان با قطار لوکس شش نفری ۹۷۸,۰۰۰ریال و با قطار لوکس ۴ تخته البرز ۱,۲۴۳,۰۰۰ ریال می باشد.

برای اطلاعات بیشتر  در خصوص تغییرات احتمالی حرکت قطارها به سایت راه آهن جمهوری اسلامی ایران www.raja.ir مراجعه فرمایید.
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات