پورتال سمینارها و همایش ها - دانشگاه سیستان و بلوجستان پویا طب
اولین همایش مدلسازی ریاضی در سیستم های دینامیکی و کاربردهای آن

مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 3
صفحه اصلی
مجموعه مقالات 

مجموعه مقالات اولین همایش مدلسازی ریاضی در سیستم های دینامیکی و کاربردهای آن از طریق لینک زیر قابل دسترس
می باشد


فایل کتابچه کنفرانس



ساعت شروع مراسم اختتامیه:   15:45
لینک دسترسی به مراسم اختتامیه: webinar.usb.ac.ir/mmdsa1


 


 


 برنامه سخنران‌های مدعو کنفرانس روز پنجشنبه 

 

رئیس جلسه

سخنران کلیدی

ساعت

اتاق اول

دکترمولایی

دکتر فاطمه هلن قانع

دکتر علی رخشان

پنجشنبه ساعت 9:00 الی 10:30

اتاق اول

دکتر مولایی

دکتر سهراب عفتی 

پنجشنبه ساعت 10:30 الی 11:30


برنامه سخنران‌های مدعو کنفرانس روز جمعه 

 

رئیس جلسه

سخنران کلیدی

ساعت

اتاق اول

دکتر جمالزاده

دکتر ساناز لامعی

جمعه ساعت 8:00 الی 9

اتاق سوم

دکتر احمدی

دکتر زهره دادی

جمعه ساعت 8:00 الی 9

اتاق اول

دکترشعبانی

 دکتر محبوبه نظری

جمعه ساعت 9:00 الی 10

اتاق اول

دکتر احمدی

دکتر مهدی فاتحی نیا

جمعه ساعت 10:00 الی 11:00


برنامه سخنرانی های تخصصی پنجشنبه

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

Shadowing property for iterated function systems with compact parameter space

علی برزنونی

 

 ساعت

14 الی 14:20

اتاق دوم

یک روش ترکیبی برای حل معادله برگرز کسری

زهرا صحرائی

اتاق سوم

On the Cartesian Product of Bifuzzy PS-Subalgebras and Bifuzzy PS-Ideals

بصیرا منفرد

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

Various kinds of transitivity for dynamical systems with shadowing property

علیرضا احمدی

 

 ساعت

14:20 الی 14:40

اتاق دوم

آنتروپی مجموعه های نرم

فریده مراد قلی

اتاق سوم

حل معادله بلاخ کسری با مشتق کسری کاپوتو با استفاده از روش تبدیل لاپلاس

ملیحه شاهرضائی

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

Flip Bifurcation in Piecewise Smooth Maps

رویا مکرونی

 

 ساعت

14:40الی 15:00

اتاق دوم

Average Chain Transitive On Uniform Space

سعیده هاشمی نژاد

اتاق سوم

Fractional Order ‎‎SEIR Mathematical Model for Infectious Disease Transmission

رضا اکبری

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

HA-homotopy equivalence

طیبه نصری

 

 ساعت

15:00 الی 15:20

اتاق دوم

The pseudo-orbit tracing property and topological

ergodicity of iterated function systems

سجاد بیژن

اتاق سوم

کابرد کتابخانه deepxde در پایتون در حل سیستم معادلات دیفرانسیل معمولی

معصومه حیدرزاده

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

کابرد مدل‌های لاجستیک در برآورد موفقیت تحصیلی دانشجویان

محمد حسین دهقان

 

 ساعت

15:20 الی 15:40

اتاق دوم

Numerical method for solving stochastic fractional integral-differential equations

مهسا زابلی

اتاق سوم

حل عددی معادلات دیفرانسیل عددی با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی

حسن کاظمی

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

جواب های تحلیلی پراکندگی ذرات میکرو لاستیک بااستفاده از مدل شکار-شکارچی لوتکا-ولترا باضرایب درون گونه ای متغیر بازمان.

مریم سلیمانی

 

 ساعت

15:40 الی 16:00

اتاق دوم

طراحی مدل ریاضی در زنجیره تامین کالا به کمک بهینه سازی در ریاضی

فاطمه محمودی

اتاق سوم

جابه‌جايي حالت و بهينه سازي براي گروهي از سيستم‌هاي كنترل خطي با استفاده از فيدبك حالت

مهرآسا آيت اللهي

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

A new approach for algebraic fractional equations by Chelyshkov polynomials

فاطمه قومنجانی

 

 ساعت

16:00 الی 16:20

اتاق دوم

A Novel Chaos- Based Blind IWT-LSB Watermarking for Secure Transmission of Authenticated Medical Image

مهشید محرابیان

اتاق سوم

معادلات ساختاری و تحلیل آن با نرم افزار R

الهه میر

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

کاربرد رهیافت سیستمهای دینامیکی در تحلیل حل های کیهانشناسی معادلات گرانشی

حمید شعبانی

 

 ساعت

16:20 الی 16:40

اتاق دوم

Optimal Control of the Spread of Infectious Diseases

رضا اکبری

اتاق سوم

بدست آوردن تقارن‌های لی و جواب‌های ناوردای گروهی معادله با ضرایب ثابت

راضیه میرزاوند

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

Expansive semigrous actions

زهرا شعبانی

 

 ساعت

16:40 الی 17:00

اتاق دوم

خوشه بندی متغیرها در حضور مولفه های پنهان

زهرا قدری

اتاق سوم

مدلسازی سلامت روان-تاب آوری با بکارگیری یادگیری عمیق مبتنی بر معادلات دیفرانسیل معمولی

اعظم دادی

 

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

برآوردگرهای ماکسیمم آنتروپی تعمیم یافته مرتبه آلفا در مدلسازی رگرسیون خطی

منیژه صانعی طبس

 

 ساعت

17:0 الی 17:20

اتاق دوم

Dynamical representations of Hilbert--Schmidt frames

سیما موحد

اتاق سوم

مدل کردن تأثیر مهارت های نرم در ارتقای شغلی معلمان

سیما جمالزهی

 

 

لینک آنلاین اتاق ها:

webinar.usb.ac.ir/mmdsa1

اتاق اول

webinar.usb.ac.ir/mmdsa2

اتاق دوم

webinar.usb.ac.ir/mmdsa3

اتاق سوم


(لطفا با اسم و مشخصات خود به صورت مهمان وارد شوید)

 

برنامه سخنرانی های تخصصی روز جمعه

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

تحلیل و کنترل بیماری‌های عفونی قابل انتقال در جامعه

رضا اکبری

 

 ساعت

14:00 الی 14:20

اتاق دوم

Mathematical model for capillary formation of tumor angiogenesis problem

سمانه صردی زید

 

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

مطالعه برخی از انواع عشق استرنبرگ با استفاده از سیستمهای دینامیکی پیوسته

اعظم دادی

 

 ساعت

14:20 الی 14:40

اتاق دوم

                      تخصیص هزینه ثابت در تحلیل پوششی داده ها

علیرضا پیشگویی

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

نتایج جدید در مورد شرط (PWP_ssc) از سیستم های راست

پویان خامه‌چی

 

 ساعت

14:40 الی 15:00

اتاق دوم

on strong chain transitivity

نوشین دربان مقامی

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

مدلسازی زنجیره تامین دو سطحی هماهنگ کالاهای فساد پذیر

میلاد نوروزی

 

 ساعت

15:00 الی 15:20

اتاق دوم

مطالعه تاثیر نرخ بهزیستی و آموزش قدردانی بر سطح رضایت و شادی افراد با بگارگیری معادلات دیفرانسیل

اعظم دادی

 

محل برگزاری

عنوان سخنرانی

سخنران

 

اتاق اول

Solving mathematical model of cornea curvature using radial basis functions

سمانه صردی زید

 

 ساعت

15:20 الی 15:40

اتاق دوم

حل مسئله‌ی پواسن با روش یادگیری عمیق مبتنی بر الگوریتم PINN

معصومه حیدرزاده

اتاق سوم

 

           
تولید دنباله های شبه تصادفی با استفاده از سیستم های تکرار تابع و نگاشت های آشوبی

محدثه آبیان

 

لینک آنلاین اتاق ها:

webinar.usb.ac.ir/mmdsa1

اتاق اول

webinar.usb.ac.ir/mmdsa2

اتاق دوم

webinar.usb.ac.ir/mmdsa3

اتاق سوم

 

(لطفا با اسم و مشخصات خود به صورت مهمان وارد شوید)


برنامه کارگاه‌ها

 

 

رئیس جلسه

کارگاه تخصصی

ساعت

کلاس33 دانشکده ریاضی

حضوری

دکتر صردی

پنجشنبه ساعت 9:30 الی 11:30

مرکز کامپیوتر دانشکده ریاضی

حضوری

دکتر احمدی

پنجشنبه ساعت 9:30 الی 11:30

اتاق دوم

مجازی- دکتر صردی

دکتر امینی

جمعه ساعت 8 الی 10

مرکز کامپیوتر دانشکده ریاضی

حضوری

مهندس کاغذکنانی

جمعه ساعت 8 الی 12

 

 





کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات