پورتال سمینارها و همایش ها - دانشگاه سیستان و بلوجستان پویا طب
(En (English
پنجمین کنفرانس ملی علوم و مهندسی جداسازی

پوستر
ISC
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 3
معرفی کنفرانس


پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی
 به صورت مشترک توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان و انجمن مهندسی شیمی ایران طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت مجازی در گروه مهندسی شیمی دانشگاه سیستان و بلوچستان  برگزار خواهد شد. این کنفرانس با هدف گرد هم آوردن محققان دانشگاهی و متخصصان صنعت و ایجاد بستری مناسب برای تبادل اطلاعات جدید و شناسایی نیازهای روز صنعت از طریق ارائه مقالات و برگزاری سخنرانی‌های کلیدی ترتیب داده شده است .

از کلیه اساتید، پژوهشگران، کارشناسان صنعت و دانشجویان دعوت می­‌شود که دستاوردهای نوین پژوهشی و مطالعاتی خود که منطبق بر یکی از محورهای کنفرانس است را از طریق سامانه آنلاین ارسال مقاله، به دبیرخانه این کنفرانس  ارسال نمایند.
اطلاعیه ها

اطلاعیه دریافت مجموعه چکیده مقالات کنفرانس (جدید)

بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم در پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی می رساند که در حال حاضر مجموعه چکیده مقالات کنفرانس آماده گردیده است و از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد.


با تشکر
دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی


اطلاعیه دریافت گواهی مقالات 

بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم در پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی می رساند که گواهی های مربوط به مقالات ارائه های شفاهی و پوستر و گواهی عضویت در کمیته های علمی، اجرایی و داوری مقالات، باتوجه به زمان بندی اعلامی از سوی کمیته برگزاری پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی تا تاریخ 25 اردیبهشت ماه آماده و از طریق ایمیل کنفرانس برای مسئول مکاتبات مقالات ارسال خواهد شد.

 

با تشکر از صبر و شکیبایی شما عزیزان

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

اطلاعیه

به استحضار بازدیدکنندگان محترم می رساند، با توجه به برگزاری مجازی پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی، فایل ارائه پوسترها به تفکیک روز برگزاری در پنل ارائه مجازی پوسترها قرار دارد. پژوهشگران محترم می توانند با ورود به بخش مربوط، لیست پوسترهای ارسال شده را مشاهده نمایند و براساس کد هر مقاله نسبت به مشاهده و دانلود فایل پوسترهای ارسالی اقدام نمایند.

(برای ورود به پنل مجازی ارائه های پوستر روز اول/ روز دوم کلیک نمایید)

 

اطلاع رسانی

برای هماهنگی بیشتر مخاطبان کنفرانس (پژوهشگران، دانشجویان و اساتید، گروه واتساپ کنفرانس راه‌اندازی گردیده است.

لینک عضویت در گروه مجازی:

https://chat.whatsapp.com/F15TuQsQodt3Vwhqb9BsMJ
آخرین اخبار

 برنامه زمان بندی کل پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

برای دانلود برنامه کلیک کنید.

برنامه زمان بندی تفضیلی پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

برای دانلود برنامه کلیک کنید.

برنامه نشست های ارائه مقالات شفاهی پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

برای دانلود برنامه روز چهارشنبه کلیک کنید.

برای دانلود برنامه روز پنج شنبه کلیک کنید.

برنامه ارائه مقالات پوستر پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

برای دانلود برنامه کلیک کنید.

 

اطلاعیه برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه

بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، مراسم افتتاحیه و اختتامیه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی به صورت مجازی و از طریق webinar برگزار خواهد گردید و شرکت کنندگان گرامی می بایست به صورت Guest با نام و نام خانوادگی و گذرواژه ای که از طریق دبیرخانه کنفرانس تعیین شده، در مراسم شرکت نمایند. لینک جلسات افتتاحیه و اختتامیه کنفرانس و همچنین لینک های نشست های مجازی ارائه شفاهی مقالات و لینک ارائه پوسترها در برنامه زمان بندی کنفرانس در سایت قرار گرفته است. امکان شرکت برای تمامی نویسندگان مقالات با توجه به اینکه نام و گذرواژه به صورت نامحدود قابل استفاده است لذا محدودیتی از لحاظ شرکت در مراسم افتتاحیه، اختتامیه و نشست ها وجود ندارد.

(برای ورود به جلسه افتتاحیه/اختتامیه کلیک نمایید)

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

 اطلاعیه ثبت نام نهایی

به اطلاع شرکت کنندگان محترمی که تاکنون ثبت نام نهایی خود را انجام نداند می رساند که با تصمیم کمیته برگزاری کنفرانس، مهلت ثبت نام نهایی و ارسال فایل های ارائه تا پایان وقت روز پنج شنبه مورخ 15/2/1401 تمدید شده و قابل تمدید مجدد نخواهد بود. در صورتیکه امکان ارسال فایل های مربوطه در سامانه کاربری امکان پذیر نمیباشد، تمامی مستندات را به صورت فشرده و از طریق ایمیل به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

 

قابل توجه شرکت کنندگان محترمی که مقاله آن ها به شکل  ارائه شفاهی پذیرفته شده است

شرکت کنندگان محترمی که مقاله آن ها به شکل ارائه شفاهی پذیرفته شده است، لطفا پاورپوینت سخنرانی خود را طبق این قالب که از منوی "راهنمای ارائه شفاهی و پوستری مقالات" نیز قابل دسترسی است، تهیه فرمایند و حداکثر تا تاریخ 10 اردیبهشت ماه به همراه فایل پاورپوینت ضبط شده (صداگذاری شده) ارائه خود از طریق سامانه کاربری و یا به آدرس ایمیل nsc2022@eng.usb.ac.ir و nsc2022conf@gmail.com ارسال نمایند. جهت دریافت راهنمای صداگذاری پاورپوینت به بخش "راهنمای ارائه شفاهی و پوستری مقالات" مراجعه نمایید. لازم به ذکر است سخنرانی با کیفیت عالی و در مدت زمان حداکثر 15 دقیقه ضبط گردد. از فایل ارائه های ضبط شده صرفاً در صورت بروز مشکل فنی استفاده خواهد شد.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

 

قابل توجه شرکت کنندگان محترمی که مقاله آن ها به شکل  پوستر پذیرفته شده است (جدید)

شرکت کنندگان محترمی که مقاله آن ها به شکل پوستر پذیرفته شده است، لطفا فایل پوستر خود را طبق این قالب که از منوی "راهنمای ارائه شفاهی و پوستری مقالات" نیز قابل دسترسی است، تهیه فرمایند و حداکثر تا تاریخ 10 اردیبهشت ماه به  صورت فایلpdf  و پاورپوینت از طریق سامانه کاربری و یا به آدرس ایمیل nsc2022@eng.usb.ac.ir و nsc2022conf@gmail.com ارسال نمایند. لطفا در عنوان ایمیل ارسالی عنوان یا کد مقاله مربوطه را مرقوم فرمایید. ضمناً، کمیته برگزاری کنفرانس جهت هرچه پویاترشدن بخش ارائه پوسترها، از شرکت کنندگان علاقمند دعوت می نماید که علاوه بر ارسال فایل پاورپوینت ارسالی یک فایل ضبط شده بر طبق راهنمای گذاشته شده آماده و ارسال نمایند تا در پنل مربوطه در زمان تعیین شده بارگذاری گردد.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

 

قابل توجه شرکت کنندگان محترمی که مقاله آن ها در کنفرانس پذیرفته شده است

خواهشمند است جهت رفع پرسش ها و ابهامات خود در زمینه ثبت نام نهایی و برگزاری کنفرانس به بخش سوالات متداول در صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید. در این بخش سعی شده است تا کلیه پرسش ها و پاسخ های مرتبط به کاربران ارائه گردد. در صورتی که سوالات موجود پوشش دهنده ابهامات شما نیست و مشکل شما همچنان باقی است، می توانید با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایید و مشکل خود را مطرح فرمایید تا راهنمایی کامل تر ارائه گردد.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی


قابل توجه شرکت کنندگان محترم

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی می رساند که نتیجه داوری مقالات از بخش "مقالات/مقالات پذیرفته شده" در صفحه اول سایت کنفرانس قابل مشاهده است.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

اعلام نتایج داوری مقالات

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی میرساند که نتیجه داوری مقالات اعلام و وضعیت پذیرش مقاله از طریق ایمیل کنفرانس برای نویسندگان ارسال گردیده است. لازم به ذکر است پذیرش قطعی مقالات منوط به ثبت نام یکی از نویسندگان محترم و پرداخت هزینه مربوط به ثبت نام تا تاریخ 10 اردیبهشت ماه می باشد و مقالاتی که تا این تاریخ، هزینه مربوط به آن ها پرداخت نگردد از روند صدور گواهی و چاپ در مجموعه مقالات حذف خواهند شد. همچنین ارائه گواهی پذیرش نهایی مقاله، منوط به ارائه آن به صورت شفاهی یا پوستر (بسته به نوع پذیرش) در مراسم رسمی کنفرانس در روزهای 21 و 22 اردیبهشت ماه خواهد بود.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

تعویق زمان اعلام نتایج داوری مقالات

 

ضمن تشکر از استقبال گسترده همه شما اساتید ارجمند، دانشجویان عزیز و پژوهشگران گرامی در سراسر کشور به اطلاع می رساند به دلیل تمدید مهلت ارسال مقالات (به مدت یک هفته) و دریافت مقالات بسیاری در این مدت، براساس تصمیم ستاد برگزاری کنفرانس اعلام نتایج داوری مقالات به تاریخ 3 اردیبهشت 1401 موکول گردیده است. از پژوهشگران محترم تقاضا می شود جهت اطلاع از آخرین وضعیت مقاله ارسالی خود به سامانه کاربری خود در سایت کنفرانس مراجعه فرمایند.

با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

 

 

تمدید مهلت ارسال مقالات

با توجه به استقبال گسترده اساتید، پژوهشگران و دانشجویان سراسر کشور از پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی و درخواست های مکرر نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات، بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت ارسال مقالات تا پایان روز 26 فروردین 1401 تمدید گردید. شایان ذکر است کلیه پژوهشگرانی که تاکنون موفق به ارسال مقالات خود نگردیده اند می توانند مقالات خود را تا تاریخ فوق الذکر از طریق سامانه کاربری سایت ارسال نمایند .


با تشکر

دبیرخانه پنجمین کنفرانس علوم و مهندسی جداسازی

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات