چهارمین همایش تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی شهید نیکبخت

نام کاربری:
رمز عبور:
ورود ثبت نام
مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 17
درباره همایش
 

همایش تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی  توسط کلیه گروه های دانشکده وباهدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، آشنایی صاحبان صنایع با موضوعات تحقیقاتی روز و توانمندی های دانشگاه در انجام پروژه های تحقیقاتی، آشنا شدن و ارتباط رود رو و مستقیم محققین دانشگاهی بامدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی به‌منظور بحث و تبادل‌نظر و هدایت طرح¬های پژوهشی به سمت پژوهش های کاربردی و تقاضامحور برای رفع مشکلات منطقه و صنعت و با همکاری  وحمایت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه   هرساله برگزارمی شود.
برگزاری این‌گونه سمینارها  فرصتی بسیار مغتنم برای ارتباط و آشنایی صاحبان صنایع با دستاوردهای علمی و توانمندی‌های تحقیقاتی و فناورانه دانشگاه است. فلذا یکی از راه‌کارهای برطرف نمودن موانع و مشکلات درراه ارتباط صنعت و دانشگاه که همانا حلقه مفقوده سلسله پیشرفت و تکامل روند توسعه کشور است برگزاری چنین سمینارها و نشست هایی می باشد.

به منظور تشویق دانشجویان به ارائه سخنرانی و شرکت فعالانه آنها در فعالیتهای علمی و نمایش تواناییهای آنان،  دانشکده مهندسی از سال 1394 اقدام به برگزاری همایش تحصیلات تکمیلی نمود که تا کنون سه دوره ی آن با موفقیت انجام شده است.


کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. طراحی: مدیریت فناوری اطلاعات